Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna My, końscy photoblogowicze!
Końskie photoblogi
 
RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
WKKW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna -> WKKW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Lubisz WKKW
Tak
42%
 42%  [ 3 ]
Trochę
42%
 42%  [ 3 ]
Nie
14%
 14%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
konna
Gość





PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a to prawdą nie jest?
brak mi tutaj kogoś, kto tym wszystkim kieruje!
heeelooooł!
jest tu ktoooś??

i tylko tłumaczę Prime moje zdanie. bo na forach się liczy każde. Smile

uhh Igu, nie wiesz jakie to straszne... na pewno się z Tobą zgodzę...
Powrót do góry
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 08:08    Temat postu:

Powrót do góry
alunia026
Jeździec


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 347
Skąd: Trzydnik Mały

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre przeszkody są naprawdę okropne.
tak jak już była mowa - muszą one być przystosowane do wprawy i umiejętności jeźdźca jak i konia.
_________________
moje ;*

. <3 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prime
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 414
Skąd: Bieszczady

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc skoro na forach liczy się każde, to także i moje Smile A pozwól tylko, że nie chciałam tutaj żadnej zaczepki... niektórzy za dużo skupiają się właśnie na tym i wszędzie to widzą.

Szumka - oczywiście, że nie można przekreślać tego sportu.
W sumie - jak każdy, "wykonywany" z głową jest ok.

Podobnie mozna by się zresztą rozwodzić i o WP, prawda? Jak myślicie? Te przeszkody pokonywane już najszybciej jak się da, z rowami są straszne. W ogóle nie czuję "fajności" :] wyścigów. Są okej, jeśli są to takie o wyścigi, jak sobie czasem można zrobić. Ale jak się słyszy o kolejnych przypadkach, w prawdziwych, to tylko głową się kręci.

Ale może skupmy się na dobrej stronie WKKW, bo w końcu musi mieć i takie Smile. Np. dzień pierwszy to dzień, kiedy odbywają się konkurencje ujeżdżenia, w drugim próba wytrzymałości, w trzecim - skoki. Więc jakie to wspaniałe, że konie mogą być tak wszechstronnymi zwierzętami! Smile
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bukowinka
Taczkowiec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 45
Skąd: Węgierska Górka

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli można wtrącić... Wink
Myślę że pierwotny zamysł WKKW był bardzo bardzo dobry - w końcu miał wyselekcjonowć najlepsze, najodważniejsze i najdzielniejsze konie - do dziś taki jest chociaż zatracił nieco swój pierwotny charakter. Lubię oglądać, nawet bardzo, każdą część wkkw niemniej jednak swojego konia bym na to nie posłała. Może na zawody najniższej klasy, ale jednak w każdej klasie Konkursu ryzyko kontuzji jest wyższe niż w jakiejkolwiek innej dyscyplinie na tym samym poziomie.

Oczywiście zgadzam się z poglądem że mądry jeździec minimalizuje ryzyko wypadku...

I osobiście bardzo się denerwuję w czasie crossu. Jeżeli koń się potyka ja od razu widzę oczami duszy najgorsze. Macie tak?
_________________
www.ranchobukowinka.freehost.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
igu
Klubowicz


Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 157
Skąd: Poniatowa

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bukowinka napisał:
..

I osobiście bardzo się denerwuję w czasie crossu. Jeżeli koń się potyka ja od razu widzę oczami duszy najgorsze. Macie tak?


dokladnie. biedne konie.

moim zdaniem Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego ( bo to sie chyba tak nazywa) powinien wygladac w teen sp[osob ze rozne konkurencje powinny pokazywac jego wytrzymalosc i odwage, jak napisala bukowinka a nie kto szybciej. zaden kon nie przeskoczy dobrze przeszkody z obnizonym 'ladowanie' z meega predkosci. nieda sie.
_________________
kc Gestor ; *

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konna
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

igu napisał:
Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego ( bo to sie chyba tak nazywa)


tak, to jest Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego ;]

no ale ludzi nie da się zmienić. zawsze chcą być jak najwyżej. i mogą nawet poświęcić życie lub zdrowie konia żeby stanąć na podium! wrr... Sad
Powrót do góry
igu
Klubowicz


Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 157
Skąd: Poniatowa

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włacha.

idioci. osobiscie wole patrzec kiedy kon i jezdziec sa ze soba zgrani, rozumieja sie, i tak samo kon jak i jezdziec staraja sie aby wyszli jak najlepiej. wtedy wyglada to ladnie 'estetycznie' i czasem az usmiech sie pojawia jak sie widzi takie cos. nawet na skokach sa ludzie ktorzy zrobia zly najadz koniowi nie pasuje i wylamie albo splynie a jezdzcy wala go batem. a wtedy konia powinno sie poglaskac i pojechac spokojnie jeszvcze raz. co prawda zdazy sie ze to konia win ze nie skoczy bo tak mu sie chcialo, ale wtedy lepiej dac mocjensza lydke albo jakiegos tam kopa bo bat tak naprawde niezawsze dziala na konia. aby bardziej sie denerwuje. noo dobra koniec offa.
wracajmy do tematu ;DD
_________________
kc Gestor ; *

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konna
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

igu napisał:
a jezdzcy wala go batem. a wtedy konia powinno sie poglaskac i pojechac spokojnie jeszvcze raz.


no ale wiesz, koń powinien wiedzieć, że źle zrobił. to tak jakbyś zabiła człowieka i mama Cię pogłaskała. oczywiście nie być do krwi, ale zawsze to lekko... a co do spokojnego jeszcze jednego razu to się zgadzam oczywiście Smile

aha, i to nie jest offtop Very Happy
Powrót do góry
igu
Klubowicz


Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 157
Skąd: Poniatowa

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konna napisał:

no ale wiesz, koń powinien wiedzieć, że źle zrobił.


no ale napisalam. z jeslii to nie konia wina to sie go bic niepowinno. wiadomo ze nieda sie wychowac konie tak by mu nigdy nie przylac, na lazy albo cos jak wariuje bo wtedy kon mialby nas dalego i by niemial szacunku itd.
_________________
kc Gestor ; *

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konna
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahh, to nie zrozumiałam najwidoczniej, oczywiście. jeżeli to nie wina konia to bicie zabronione wręcz. myślałam, że koń po prostu się bał albo co.
Powrót do góry
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 15:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna -> WKKW Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 3 z 29
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

My, końscy photoblogowicze!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Charcoal Theme by Zarron Media