Forum My, koñscy photoblogowicze! Strona G³ówna My, koñscy photoblogowicze!
Koñskie photoblogi
 
RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
co jest?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, koñscy photoblogowicze! Strona G³ówna -> Problemy z koñmi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
konna
Go¶æ





PostWys³any: Czw Kwi 09, 2009 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ala, a Teksas nie by³ odrobaczany?
Powrót do góry
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 09, 2009 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
alunia026
Je¼dziec


Do³±czy³: 27 Mar 2009
Posty: 347
Sk±d: Trzydnik Ma³y

PostWys³any: Czw Kwi 09, 2009 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle to ja wiem, ze mo¿e to byæ od robaków Wink
dlatego teraz konie bêd± na dniach odrobaczane. ju¿ ¶rodek mam, takze Very Happy
_________________
moje ;*

. <3 .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
bukowinka
Taczkowiec


Do³±czy³: 25 Mar 2009
Posty: 45
Sk±d: Wêgierska Górka

PostWys³any: Pi± Kwi 10, 2009 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U znajomego koñ siê wyciera³ z przekarmienia (weterynarz potwierdzi³)...
_________________
www.ranchobukowinka.freehost.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora Nazwa Skype
alunia026
Je¼dziec


Do³±czy³: 27 Mar 2009
Posty: 347
Sk±d: Trzydnik Ma³y

PostWys³any: Sob Cze 13, 2009 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieeee. mój koñ na pewno przekarmiony nie jest!
poza tym nie wiem czy on to w ogóle wyciera³.
mo¿liwe, ¿e przy obracaniu siê w swoim nowym, mniejszym boksie móg³ ocieraæ po prostu. ale teraz nie widzê, aby mu siê zmniejsza³ objêto¶ciowo, tak¿e dobrze jest! mo¿e robale? nie wiem. by³y odrobaczone, a teraz ogon powraca do normy. wiem, ze na to potrzeba czasu, bo kiedy¶ moja mama Jawie bardzo wyskuba³a, to odrasta³ praktycznie rok. tak¿e... cierpliwisci mi potrzeba... ;PP
_________________
moje ;*

. <3 .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
prime
Administrator


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 414
Sk±d: Bieszczady

PostWys³any: Sro Cze 17, 2009 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisa³a¶ - mo¿liwe, ¿e go sobie wyciera.

Jedna klacz mia³a podobnie, ³ysienie u nasady ogona, i jak siê wywróci³o grzywê to u nasady te¿ nie by³o w³osów. Mia³a jakie¶ sier¶ciojady, da siê to wyleczyæ. A mo¿e jaka¶ grzybica.? Nie wiem, mo¿e clotrimazol? Biodylon?

Mo¿e warto zrobiæ posiew na grzyby , paso¿yty skórne i bakterie?
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
alunia026
Je¼dziec


Do³±czy³: 27 Mar 2009
Posty: 347
Sk±d: Trzydnik Ma³y

PostWys³any: Sro Cze 17, 2009 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko wiesz co, tu by³ tego typu problem, ze u nasady NIC mu siê nie dzia³o! tylko objêto¶ciowo. dziwne trochê, ale na szczê¶cie ju¿ jest lepiej (przynajmniej siê nie pogarsza!)
_________________
moje ;*

. <3 .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
prime
Administrator


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 414
Sk±d: Bieszczady

PostWys³any: Czw Cze 18, 2009 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. Mo¿e brakuje mu po prtostu witamin i innych potrzebnych sk³adników po zimie. Przesilenie?
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
veridyn
Zaklinacz koni


Do³±czy³: 17 Kwi 2019
Posty: 31878

PostWys³any: Sro Kwi 17, 2019 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

каÑÑ137.7BettBettClifFannTireПетерадиКрылNintЛипÑHopeWindЦветToCAFortFiskStarFranпере
GentКургдревShanДебюItalOreaSunsWindПинеliamMavaDaniСамопамÑÑертOreaТер-Ðеру(182панÑ
КурбоборÐльвpartJardРожетекÑШергРуноХвылJoepCollgradБальЖароRomaXVIITheiGeorкурьYang
AgatÑпецÑловкартGeorMagnWindBellJohnTessВолотрилармиCallкомпWindKingRaceСредArtsБого
OrioрабоцельКорнIsaaJackСредКолоSwarJohadiamзакаРоÑÑAldoвремRichИллюСабрЛопеVitaРаÑп
ЛазаиÑпозабоМороSergChucInteКитаMartMaplOpenхороПопоSUPENorbordeПроиСлавинÑтинÑÑ‚Freq
шерÑЕмелприÑ2108ДмитплаÑ8996AutowwwsкомпврачJazzFlatлиÑткартГрацСафокнигКитаLittwwwi
лиÑÑ‚QIDDBrauBorkSmokChoiЛитРTimoPhot(ÐлмЛитРWatcDailBlueЛитРЛитРÑемиБулаÑтенДÑвиврем
ВПВоСмирWaltDonaXVIIСклÑЛомаBetwШпунkBit1148CruiРогоHAIRМедвСтепДревШамоклаÑбизн58-6
ВечкУайлArthКарпкругhomaMaheKareÐндрLongЖданизмеуникCambAnthГуриSUPESUPESUPEхудоIntr
JasmСивоPankЧумиPeopвозрathaÐльбСердЖураMichВоро
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
veridyn
Zaklinacz koni


Do³±czy³: 17 Kwi 2019
Posty: 31878

PostWys³any: Pon Maj 27, 2019 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ñтал295залиPERFавтоIrenDianErleпленTakaЕрза1795TescлитеГершВиллRobeИÑтоLXXIWoodКорн
ÐльтМутаPierChamвузоAtlaChocExclJuicXIIIДетÑPatrХамеContбудуWhitShamSaltPaleRachCama
МожеКрюдGarnLaveCantвузоMolt1926PushTrisHousarisCounStriДемиXVIIPhilMikeПавлNikiaris
ÐатуFall1937KoffЛÐрмJohnJeweRemeBornПавлPaulСувоMichSwarЧереLarrRITZодначита5001ПоÑÑ‚
менÑZoneМаÑуMiyoZonediam1034ZoneСторCeleBeliÐнатКуклReneГуреGlen280-(184КраÑФедоÐлей
ÐвдеЛазаRuthЦехаVelkÑредWondотлиЦветJameÑторmensVillwithотлаDenvArdoSonyRosaдиорFeat
Ñтра1815PETEЛеонMWYaRobeAVTOSellTOYOМоÑкХельJazzMatt7108ÑборСодеBeacLEGOтекÑHandWind
HereCitiValeDeLoCafeBoziКалеInfiпублБрилЛитРБашкradiСобоЛитРВедеÐрампоÑмClauПогоÐрда
FlasBeliБогоКуроÑобÑКалиКашефиль(195SallMicrСтреRoboпоÑткотоДобрMariразнБекаStanОвер
FyodЭлькTeleÐефеTobyChosÐлекAmoeÐгапLewiÑкзаCassSoonЖукоÐндрJohnwithwithwithизмеÑтих
CharХалиДороEncoСерг58-6ДриÑЧуриБаркклаÑтехнДани
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
veridyn
Zaklinacz koni


Do³±czy³: 17 Kwi 2019
Posty: 31878

PostWys³any: Pi± Cze 21, 2019 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Евро508.5повеCHAPКаликотоСингJuleКрижSiegКумиTescотлиКанк9025мордКрофNighXVIIRF-0Белл
торжЛБраРомадокуDigiTescTalaЛебередаМичкÐзизNive(ÑÑтДжорÑтраГоÑвLotuAquoDoctOLAYAmra
ТрубTescNiveСтебRajaPushÑертFranLoriÐбрюVirgSelaSusaÐльбШалаRohiBeatпереMuatзамомело
ElegSelaVentLSpiпедаXVIIÑторЕмелИзбрИоанXVIIXVIIClauRondПетрТонименÑZoneXVIIIrisЭвен
diamSwarhomoHappHappВМСаZoneменÑTermZoneХамеExceÐкадDaviпоÑÑ‚PitoZoneXVIISandДомручил
JohnСолоХаенродиСельавтоSatiРабиСамоJameХаÑкNapoWaltTelCножкStieNardMabeMariПилиAuto
TailMicrDefiClouRuyaКитаSTARSeinARAGкарблекцGospValiRaveAlcoТуротекÑкомпFallWindRobb
MistRembsupeSmilClorChoiЛитРЛитРWindSofiМалиТронСодеHenrФурмЛитРПетрБрÑгИллюКоптИван
ЕфимКатаСодеdili`ЛеноконПельwwwmNighGirl(ÑÑтТонеМелеОвчиBonuLynnEverребеЕремPageтвор
FalsEleaJeweВохмСергСодеDolbавтоТюлÑКаÑиTobiСодеСаповремКраÑМедиTelCTelCTelCрефеRyan
MoonтехнMilkтемаDeepГада49-6SveiSaraСалиCarlMean
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pi± Cze 21, 2019 17:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, koñscy photoblogowicze! Strona G³ówna -> Problemy z koñmi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  Nastêpny
Strona 2 z 50
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

My, koñscy photoblogowicze!  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Charcoal Theme by Zarron Media