Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna My, końscy photoblogowicze!
Końskie photoblogi

RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Temat ogólny.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna -> Sprzedam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konnna
Gość

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 19:37    Temat postu: Temat ogólny. Odpowiedz z cytatem

Temat raczej zamknięty, bo łatwo się zgubić, piszcie lub twórzcie odpowiednie tematy (dla konia/jeźdźca : x).
prime

prosz, drogie Panie, i może Panowie . . . :>
co tam ciekawego macie? Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 20, 2009 19:37    Temat postu:

Powrót do góry
Konna
Administrator

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja derkę villa horse czerwono szara 5 razy na koniu rozmiar 125cm:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
konna
Gość

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzedam czerwony czaprak. pod mniejsze siodło (kuc, mały koń). stan bdb, niewielkie 'smugi', przetarcie i zmechacenia ( te ost. od prania )
zdjęcia dodam później, zainteresowanych proszę o kontakt na maila : alunia026@poczta.onet.pl lub na gg : 9357762 - do właścicielki czapraka Smile
cena : 30 zł.
Powrót do góry
konna
Gość

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE AKTUALNE!
czaprak Smile
Powrót do góry
prime
Administrator

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast pisać tak, to koło swojej wypowiedzi masz taki napis Quote, daj tam, wtedy możesz zedytować i napisać np. nieaktualne bo inaczej się nie połapiemy.
konna
Gość

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopsz.
Powrót do góry
agusiakonie
Taczkowiec

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Wypinacze rozmiar 2 (może Klucha miała je z 5 razy na sobie?) - 20 zł. < na nie może juz mam kupca dlatego ta rzecz niech będzie pod znakiem zapytania.
OCHRANIACZE!! stan naprawdę bardzo dobry, Norton, czarne, Fulle - 100zł. tyły nigdy nie zakładane, przody częściej. POLECAM!!
*Toczek stan po prostu rzekłabym jak nowy 40 zł. (nosiłam go jak zaczynałam jeździć, może z pół miesiąca)
*Czaprak pomarańczowy, ujeżdzeniowy, również fajnie leży pod skokówką. 50 zł. JEGO ZDJĘCIA SĄ GDZIEŚ W ARCHIWUM Z JAZDY AGI NA KARCIE. stan bardzo dobry!

*Czambon skórzany, ubrany dosłownie 2 razy. rozmiar uniwersalny, kupiłam w Zebrze za 50 albo 55 zł, ale sprzedaję za 40 niżej nie mogę, bo naprawdę wygląda świetnie, bo tak mało używany. Naprawdę dzięki niemu koń fajnie schodzi z główką i nie działa w tak silny sposób jakwypinacze. Barwa fajnie się na nich rozluźniała. Bardzo POLECAM!

*Czapsy Skorzane dla malutkiej osóbki były szyte dla mnie na zamówienie. Mam do nich ogromny sentyment, ale naprawdę warto je kupić. Skóra świetna i solidnie wykonane. Obwód 39, wysokość 31. PODKREŚLAM DLA MAŁEJ OSÓBKI. Smile Cena 25-30zł, a stan bardzo dobry.

*Wytok z napierśnikiem, skórzany (widac na zdjęciach z lata). Czarny, full, naprawde malo używany! Stan bdb Wink Cena 50zł

*Czaprak wycięty, granatowy Jacson 30zł stan bdb.

*Toczek rozm.56 - 20zł stan bdb

*biały czaprak wszechstronny pikowany w drobne karo firmy waldhausen stan bardzo dobry używany dwa razy cena 40 zł

*czapsy oficerkowe bonidosa rozmiar XM cena ok 70-80 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konna
Gość

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeno, trochę masz na sprzedaż tych rzeczy Very Happy

ja mówię Wam. mam swojego toczka z dzieciństwa, mój pierwszy toczek, i szczerze mówiąc nie chcę się z nim rozstać Very Happy to samo z czapsami. a wszystko jest za małe X-D
Powrót do góry
bukowinka
Taczkowiec

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na nowym forum, zawsze przyjemnie popatrzeć jak takie rzecz się tworzą Very Happy jednak przejdźmy do rzeczy: do sprzedania mam 2 bryczki

Pierwsza to bryczka góralska, na drewnianych (okutych) kołach z hamulcem ręcznym na korbkę. Bryczka ma około 100 lat, 2 lata temu przeszła gruntowny remont, obecnie jest odświeżona i użytkowana sporadycznie z okazji wesel, dożynek itp. Bardzo ładnie się prezentuje przy hucułach, chodzą w niej też bez problemu "duże" konie. W pełni sprawna.

Druga bryczka to samodzielnie skonstruowana bryczka maratonowa, na zdjęciu jeszcze na starych, grubych kołach obecnie ma zamontowane koła do maratonu. Hamulce hydrauliczne, oddzielne na oba tylne koła, 2 dyszle: na parę i na jednego konia. Bardzo fajna do nauki dla młodych koni, bezpieczna, stabilna. Użytkowana sporadycznie z powodu braku czasu Smile

Do sprzedania również kultywator konny (radła) i koparka konna.
Istnieje możliwość wykonania bryczki, sań oraz maszyn konnych (np. pług konny do odśnieżania).

Zdjęcia maszyn i więcej zdjęć bryczek mogę przesłać na priv lub na maila.

Kontakt przez gg, maila i pod numerami tel. 506024699 i 501089593
alunia026
Jeździec

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konna napisał:
sprzedam czerwony czaprak. pod mniejsze siodło (kuc, mały koń). stan bdb, niewielkie 'smugi', przetarcie i zmechacenia ( te ost. od prania )
zdjęcia dodam później, zainteresowanych proszę o kontakt na maila : alunia026@poczta.onet.pl lub na gg : 9357762 - do właścicielki czapraka Smile
cena : 30 zł.

więc. . . jednak jeszcze aktualne. dziewczyna, która miała go kupić rozmysliła sie. czaprak nalezy do mnie. zdjecia prześlę na maila. Wink

. <3 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Mar 27, 2009 14:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna -> Sprzedam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27