Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna My, końscy photoblogowicze!
Końskie photoblogi
 
RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Historia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 160, 161, 162  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna -> Offy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konna
Gość





PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 19:52    Temat postu: Historia Odpowiedz z cytatem

No chyba każdy wie, na czym polega zabawa pt. wymyśl historyjkę Very Happy piszemy po jednym wyrazie, potem następny coś dolepia, potem następny . . . i tak cały czas Very Happy aż powstanie prawdziwa historia :p

to może ja zacznę.
Dawno . . .
Powrót do góry
Reklama






Wysłany: Pią Mar 20, 2009 19:52    Temat postu:

Powrót do góry
prime
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 414
Skąd: Bieszczady

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może pisz coś więcej niż dawno Very Happy
Moja część :

... (a może w sumie nie tak dawno?) temu, siedziałam sobie jak zwykle przed TV, oglądając MTV, na którym leciało właśnie Super Gorzkie Wakacje. Sprawdziłam co będzie następne. Hulk Hogan. Ziewnęłam i przysunęłam do ust kubek latte...
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
konna
Gość





PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no może byłoby nawet ciekawiej i wygodniej Smile

. . . i nagle mi się wylało na bluzkę. Z piskiem wyleciałam z pokoju do łazienki i . . .
Powrót do góry
prime
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 414
Skąd: Bieszczady

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... tam nagle stanęłam jak wryta. Coś mi tu nie pasowało, drzwi od jednego pokoju były uchylone. może to nie jest strasznie dziwne, ale po prostu się inaczej poczułam. Weszłam, a tam na łóżku mojej mamy...

hi hi Very Happy
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Konna
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 168
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...leżało piękne nowe siodło passiera ;d Strasznie się ucieszyłam i gdy tylko zbliżał się weekend...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prime
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 414
Skąd: Bieszczady

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(nieźle wybrnęłaś Very Happy)
... zaczęłam planować, jaki czaprak mi do niego pasuje i czy na pewno będzie nowe dobrze wyglądało na Gesto, mojej klaczy. Nieważne, że mama jeszcze nie pisnęła o nim ani słowa, Wiedziałam, że jest dla mnie! Prawda? ...
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Konna
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 168
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no i się okazało że nie koniecznie...było dla mojej trenerki...moje wymarzone siodło!!!EH!!!! wkurzyłam się poszłam do Frodo(mojego wałaszka) z siodłem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prime
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 414
Skąd: Bieszczady

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no, dlaczego dla jej trenerki? Very Happy Very Happy I dlaczego akurat do Frodo, ja nie użyłam imienia Ekspres , moim zdaniem to troche jakby... dziwne, jak się wpycha imiona swoich koni.

PS Ale z jakim siodłem ona poszła? Z tym, czy trenerka je wzięła a ona wzięła swoje stare?

... i położyłam przy boksie na wieszaku (oczywiście tym na siodła ^^). Kurcze, zapomniałam o ogłowiu! No nie, żeby o tak prostej rzeczy zapomnieć... ! Wróciłam się do masztalerki, i nagle sobie przypomniałam, dlaczego go nie wzięłam. Bo go tam nie było! Przyspieszyłam kroku i wpadłam do masztalerki. A tam... lezało przepiękne ogłowie Passiera z brylancikami!
[img]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/567/26/23/567262380[/img]
Domyśliłam się, że to sprawka mojej mamy! Nagle coś uszłyszałam. Odwróciłam się...

_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
konna
Gość





PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a tu nagle wbiegła moja najlepsza przyjaciółka i wzięła migiem ogłowie. założyła go na swojego konia, a ja zorientowałam się, że coś jest nie tak. poszłam za nią...
Powrót do góry
prime
Administrator


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 414
Skąd: Bieszczady

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(kurcze, myślałam bardziej o jakimś nowym chłopaku!!! Razz)

... Nagle zobaczyłam taki oto obraz : moja przyjaciółka wpada w ramiona najprzystojniejszego faceta na ziemi! Wooow... klapa mi opadła: był opalony, wysoki, miał ciemne włosy i nieziemski uśmiech ( Very Happy ).
Kyrcze, ale nic mi o nim nie mówiła! Nagle odwróciła się, popatrzyła na mnie i uśmiechnęła się. Coś do niego powiedziała i podeszli.
- Hej, to jest mój kuzyn, Atilla. Przyjechał z ...
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 17:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, końscy photoblogowicze! Strona Główna -> Offy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 160, 161, 162  Następny
Strona 1 z 162
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

My, końscy photoblogowicze!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Charcoal Theme by Zarron Media