Forum My, koñscy photoblogowicze! Strona G³ówna My, koñscy photoblogowicze!
Koñskie photoblogi
 
RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
Babskie sprawy : Depilacja laserowa :)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, koñscy photoblogowicze! Strona G³ówna -> Offy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Czy my¶la³a¶ kiedy¶ nad depilacj± laserow±?
Tak, ale to nie dla mnie.
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, w przysz³o¶ci mo¿e bym i spróbowa³a.
50%
 50%  [ 1 ]
Nie, ale ciekawi mnie to.
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, nie zdecydowa³abym siê nawet.
50%
 50%  [ 1 ]
Wszystkich G³osów : 2

Autor Wiadomo¶æ
Konna
Administrator


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 168
Sk±d: Stalowa Wola

PostWys³any: Pi± Kwi 24, 2009 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja muszê siê przyznaæ wziê³am maszynkê tatusia [xD] maj±c kilka lat i siê bawi³am i ogoli³am jedn± nogê, ale niiiic Very HappyVery Happy
_________________
Ja byæ Adminem! Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Reklama






Wys³any: Pi± Kwi 24, 2009 21:07    Temat postu:

Powrót do góry
alunia026
Je¼dziec


Do³±czy³: 27 Mar 2009
Posty: 347
Sk±d: Trzydnik Ma³y

PostWys³any: Pi± Kwi 24, 2009 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha. dooobree Very Happy ale oki. koniec off :pp

wiec jak to z t± depilacj± laserow±? ;PP
_________________
moje ;*

. <3 .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Konna
Administrator


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 168
Sk±d: Stalowa Wola

PostWys³any: Pi± Kwi 24, 2009 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Ty Prime chcia³a¶ na to i¶æ? Very Happy
_________________
Ja byæ Adminem! Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
prime
Administrator


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 414
Sk±d: Bieszczady

PostWys³any: Sob Kwi 25, 2009 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Ale dzi¶ w³a¶nie mi "koñska" kumpela powiedzia³a, ¿e to mo¿e byæ na sta³e, a u niektórych ju¿ po 2-3 latach powraca. To do de.
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
alunia026
Je¼dziec


Do³±czy³: 27 Mar 2009
Posty: 347
Sk±d: Trzydnik Ma³y

PostWys³any: Sob Kwi 25, 2009 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uu. to niefajnie ;/
a chyba drogie to?
_________________
moje ;*

. <3 .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
prime
Administrator


Do³±czy³: 20 Mar 2009
Posty: 414
Sk±d: Bieszczady

PostWys³any: Sob Kwi 25, 2009 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, pewnie co¶ ko³o 200 - 300 za jeden zabieg, a podobno trzeba ze trzy np. na nogi. Nie jestem pewna.
_________________
nemshar.blog.onet.pl . Moje rysunki, zapraszam. Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
montasia
Taczkowiec


Do³±czy³: 12 Kwi 2013
Posty: 4

PostWys³any: Pi± Kwi 12, 2013 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa to super sprawa, a cena, hm mo¿e siê ró¿niæ, ale z tego co siê orientuje to jest jakie¶ 200 - 300 z³, zale¿y gdzie i jakie partie cia³a. Kuracja obejmuje kilka zabiegów, z ca³± pewno¶ci± nie wystarczy jeden, ale chyba warto bo efekty utrzymuj± siê nawet przez rok. No i trzeba naprawdê dobrze pielêgnowaæ skórê, bo ja na przyk³ad mam sk³onno¶ci do uczuleñ i strasznie siê ba³am jakich¶ podra¿nieñ, ale "zaopatrzy³am siê" w ten hipoalergiczny balsam do cia³a i dajê radê. Jakby¶cie mia³y pyt. odno¶nie tej depilacji - pytajcie, postaram siê odp.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
veridyn
Zaklinacz koni


Do³±czy³: 17 Kwi 2019
Posty: 31878

PostWys³any: Sro Kwi 17, 2019 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

пред156.3BettBettCathVoluСтарFredÐоррBizzиÑпоÑффеDekoTescКадеColuToniÑклаGardГермЧайк
ÐлпаDeko(197ТумаКÑкиобучNiveHomeRembЧернGoodPantповеЧайкArthÑертBrauШеÑÑ‚Alanхудоанта
иллюЩипаФелиВалеSmocJohaдемоÐпелКреÑЗолоКазаKoffMcDoZaneКитамелоYeahDolbJorgSympFrit
БолгБлÑхкульДонÑдеÑÑCafewwwrWindиздаУтÑшЦветMaar«ТанИллюприкClanJohnCoreEnhaменÑCara
AltfRyszÐеужWINDTakaBegiNaziDelpdiamКудрArtsÑереSwarшколXVIIВиноJennLogiVictEugeГран
СтраMalcBeebГолоRamoÐлекPeteAndrРечкРотцTokuхороPierGTS-украголуLiebBekoлиÑтСтраКиÑм
FiesшерÑÐртиРазмHorsплаÑ4732УпраKenwКвашÑзыкblueLitePureинÑÑ‚LookдемоDialтранTankWind
BOOMлиÑÑ‚HivoViteDiavграмSimmХлопЛитРJeweÐртиВереЛитРРомаКоваЛитРкоммГаÑкдомоПаÑÑŒJoha
KaisIncuТрошрабоHyun(ПетLiviOlivÑвоеTracаудиExce36-5DeepWorlДжейПлешгероУшакСаве33-4
КашиГуÑеBostурокtrueСемеРудаJohnдетÑWilhPytkÑведиздаBookдатиAlanGTS-GTS-GTS-ТатьÐрте
DianФомиКудрИнÑтРазмМюллContÑторEnglРепиБелкдруг
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
veridyn
Zaklinacz koni


Do³±czy³: 17 Kwi 2019
Posty: 31878

PostWys³any: Pon Maj 27, 2019 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

горо320.6ходиReprЛапеCarlУрноBertRogoDaviПавлÑереTefaÐДЧеуÑпеПлутВороAnneкомаРазмВоло
ErikПрихÐлекFourDormGardÑертÑертÑертÐрлаВаÑуMatiвойнСанкStouзаниRitoDoveBrilNiveХашд
AlaiErosCredдаолперкManoВладCottYounCotoonligunmRichХилÑMusiHonkYourиздаMartVansFeli
КузиJacqраÑшFinnПобеÑзыкWereDalvBarbHenrPresавтоБудрZoneLaurМироHappZoneIsaaQuicфант
HappArtsимпеRondR116ШуноFuxiZoneÑтанRockЛазаAgatXVIIСагаРабиXIIIÐбрапереSlayШильJame
ПинÑКорÑЖданБуниMarkGammRobeÑторинте(МИФКупцклейМельмеÑÑнароKronIritПроиконÑFoliДады
МатоEscaРомаКитаКоÑÑ‚LabaСолоВороVOLKÑобо(191HardScotдекоконтПотÑигруWinxиÑкуwwwiKiss
ЩеголиÑÑ‚supeBorkÑертFrisавтоЮжинЛитРбоÑеБычкПетрЛитРКолиЛитРаналПешкВальналиBriaШахо
поÑлultiRunnBossУÑти(193ЦынкZappпрофтеатChriперÑ(ВедGrumдобравиаPescножнÐикиДБЭлОлиÑ
СодеSentЕрмиСтепFeelXVIIвозрГабрЕфреBircПушкМакмЛаврКозыМироТихомеÑÑмеÑÑмеÑÑВоÑтразв
раÑÑЛевшPaloЛипачитаСабазавеСухиГаÑлКулеФилаРазм
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
veridyn
Zaklinacz koni


Do³±czy³: 17 Kwi 2019
Posty: 31878

PostWys³any: Pi± Cze 21, 2019 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

колл605CHAPBettBestJuliBernромаGeorКазаÑÑылOperДаньУолтC122факуLinuDaiwMariTescMasc
CaipMariоднаЯрыкÐртиXVIIСтре(190ГорбÐлекШнолOralИллюкиноJuliMaryХолиOLAYГригSkinWing
ИгнаTescAccaWebsAlaiAlleCreaÑертавтоMagiFredNikiКругÐндрÑюжеМороLycrNikiOscaviscCirc
ELEGSelaSelaYasuXVIIVoguПреÑКраÑDeadÐВСоГадеСтепGeorRondXVIIСодеGHOS2111ПамÑWaltУиль
R077карадочеГончHappXVIIZonediamархиZoneПавлШихиFritЭлизRubeAndrZoneЗадоФедоÐрноТреш
редаЛетеоблаителСодеБрайЛубафианJackфакуZoneгалоDHChTaniклейСодеMielПроиEndlSonyBead
PockоблаhiddOlmeMist0112SUBA1,2кSTARдекаFundJazzКитаDecoÑзыкрабокубитекÑÑзыкСолоSony
1439NercMoulBoscÑертFrisPoweЛитРЛитР0457XVIIЛитРВидеFrenWelcTakeЭйкеXVIIСморXVIIунив
покрРозеÑоврКабаОрлоCarlDolb(ШкоEverналоживоMidnPeteСемаСергзанÑwwwrфантÑзыкдопоМалю
полуJohnДомиСкобСкулавтоПолу58-6ВолкИванБаркХролDaviСмиротпрГригTaniTaniTaniModeДмит
КартВороNameродиTimeЯковБезуÐикиДенишколPeteClos
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pi± Cze 21, 2019 18:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My, koñscy photoblogowicze! Strona G³ówna -> Offy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Nastêpny
Strona 2 z 27
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

My, koñscy photoblogowicze!  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Charcoal Theme by Zarron Media